Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Zadrukowane Szkło

Aranżujemy styl pomieszczeń.

Niezależnie od tego czy jest to przestrzeń domowa, biurowa czy też wnętrze hoteli czy restauracji zadrukowane szkło nadaje niepowtarzalny klimat wystroju. Teraz każdy ma możliwość wyrażenia siebie dzięki zindywidualizowanym motywom graficznym dopasowanym do jego stylu czy gustu.

Drukujemy w technologii Led UV do formatu maksymalnego 3,2 x 2 m

 • kabiny prysznicowe
 • panele kuchenne (szkło do kuchni – przestrzenie między szafkami a blatem)
 • szklane drzwi (systemy przesuwne i w zawiasach)
 • szklane fronty mebli
 • balustrady
 • ścianki szklane
 • blaty szklane (stoły, blaty kuchenne, bary)
 • obrazki na ścianę ze zdjęciami, grafiką mocowane na kołkach dystansowych
 • kasetony
 • witryny meblowe

Drukujemy na materiale powierzonym lub własnym.

Technologia umożliwia bezpośredni druk na szkle hartowanym oraz na folii Pet, która następnie jest laminowana między dwie tafle szkła, dzięki czemu uzyskujemy tzw. szkło bezpieczne.
  Kontakt
  close slider


   imię i nazwisko*

   email*

   temat

   treść wiadomości

   * wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia
   W związku z dbałością o szeroko rozumiane dobro naszych Kontrahentów i zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa PP RAGUS Sp. J. oraz Ragus Solutions S.C. informujemy, iż Państwa dane osobowe udostępnione nam w drodze dotychczasowej współpracy przetwarzane są na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
   Jednocześnie informujemy, że współadministratorami udostępnionych danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS J. Ragus, M. Ragus Sp. J. oraz Ragus Solutions Izabela Ragus Jacek Ragus s.c. z siedzibą w Pilawie przy ul. Letniskowej 4, 08-440 tel. 25 740 50 05, które zapewniają ich bezpieczeństwo. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych w celach marketingowych oraz usunięcia danych (o ile nie zachodzi konieczność wynikająca z art. 6 ust. 1 lit. c) RODO).