Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Zadrukowane materiały Viscom

Zadrukowane elementy w przestrzeniach domowych, biurowych, sklepowych, branży HoReCa

Opowiedz z nami historię swojej marki za pomocą produktów, które zbudują jej tożsamość.

W dzisiejszym świecie każdy chce mieć możliwość zdefiniowania, kim jest dla innych i dla świata. Potrzeba osobistej ekspresji dotyczy zarówno osoby jako jednostki ale również organizacji chcącej podkreślić niepowtarzalność tożsamości marki, co ma sprawić, że zostanie ona zauważona i zapamiętana na dłużej. Przy pomocy naszych maszyn i urządzeń tworzymy wyróżniające produkty, które wydobywają z marek ich wyjątkowość wyrażając ją za pomocą nowoczesnego designu i zastosowaniu najbardziej optymalnych surowców i materiałów.

Druk Led UV we współpracy z technologią CNC to skuteczny i prosty sposób na przekształcanie kreatywnych koncepcji w niepowtarzalne projekty. Taki duet pozwala nam tworzyć ekskluzywne wnętrza i personalizować przestrzeń w miejscach takich, jak np.: hotele czy restauracje. Jeśli mamy stworzyć indywidualny laminat (np. na podłogę), tapetę czy produkty z zakresu identyfikacji wizualnej, stosujemy druk Led UV ze względu na jego walory artystyczne, ekonomiczne i praktyczne.

   • Elementy dekoracji ścian, stołów, krzeseł, podłóg, i in.
   • Tapety
   • Obrazy na różnych podłożach do grubości 5 cm (w tym szkło, drewno, MDF, dibond, in.)
   • Produkty POS (standy, ekspozytory, dyspensery, cenówki, i in.) i oznakowania w sklepach detalicznych
   • Tablice informacyjne / reklamowe
   • Wydruki na folii do podświetleń (backlight)
   • Produkty identyfikacji wizualnej
   • personalizacja produktu (technologia Crash Sensor zapobiegająca uszkodzeniom)
   • połączenie procesu druku z obróbką na ploterze tnąco – frezującym KongsbergX
   • farby z dopuszczeniem do druku na zabawkach
   • druk na materiałach z roli do szerokości 3200 mm, np.: zwykły papier, tektura falista, baner, kolorowa folia samoprzylepna, sztuczna skóra, skaj, len, płótno, canvas
   • i in.Kontakt
close slider


  imię i nazwisko*

  email*

  temat

  treść wiadomości

  * wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia
  W związku z dbałością o szeroko rozumiane dobro naszych Kontrahentów i zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa PP RAGUS Sp. J. oraz Ragus Solutions S.C. informujemy, iż Państwa dane osobowe udostępnione nam w drodze dotychczasowej współpracy przetwarzane są na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami udostępnionych danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS J. Ragus, M. Ragus Sp. J. oraz Ragus Solutions Izabela Ragus Jacek Ragus s.c. z siedzibą w Pilawie przy ul. Letniskowej 4, 08-440 tel. 25 740 50 05, które zapewniają ich bezpieczeństwo. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych w celach marketingowych oraz usunięcia danych (o ile nie zachodzi konieczność wynikająca z art. 6 ust. 1 lit. c) RODO).