Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Produkty POS – Standard, LED, Move, Effect

Jesteśmy producentem materiałów POS z tektury, sklejki oraz tworzyw sztucznych. Łącząc wyobraźnię z technologią i doświadczeniem tworzymy przemyślane konstrukcje tj. standy, displaye, woblery, dyspensery czy hangery. Jako architekci kształtu w produkcji POS sięgamy również po nowatorskie rozwiązania:

Materiały POS

Przedstawiamy najlepsze rozwiązania w zakresie produktów wspierających sprzedaż, tj. woblery, displaye czy hangery, pomagając tym samym mnożyć zyski klientów.

Korzystając z naszego doświadczenia i wyobraźni tworzymy wyjątkowe konstrukcje, do których dopasowujemy adekwatne rozwiązania. Produkowane przez nas materiały POS prezentują i wyróżniają produkty w miejscu sprzedaży. Oferujemy szeroki zakres możliwości produkcyjnych od standów POS po tak szczególne produkty jak shelfstopery, czy dyspensery.

 • standy: półkowe, kolumnowe, płaskie, monidła, mini standy – w przeróżnych kształtach
 • kosze zasypowe
 • wooblery, hangery, shelfstopery
 • listwy cenowe (cenówki)
 • zawieszki, owijki na butelki, owijki do palet
 • displaye, dyspensery

Produkty POS Led

Stawiamy na innowacje – jesteśmy producentem POS, tj. standy POS z tektury wzbogacone o elementy led prezentujące produkty poprzez wyróżniające je oświetlenie.

Produkujemy Standy POS zawierające w sobie moduły oświetleniowe, dzięki czemu są one bardziej atrakcyjne ze względu na przyciągające uwagę subtelnie wkomponowane światła led.
To właśnie odpowiednie oświetlenie materiałów POS umożliwia ciekawszą i bardziej wyróżniającą prezentację produktów.

 • Standy POS Led półkowe z oświetleniem ciągłym
 • Standy POS Led kolumnowe z diodami migającymi
 • Listwy cenowe, zawieszki, wooblery, displaye i dyspensery z diodami migającymi

Produkty POS Move

Produkujemy Standy POS z elementami ruchomymi, które prezentując produkt zwracają uwagę Klienta poprzez ruchome elementy.

Konstruujemy i produkujemy materiały POS, które wyróżniają się spośród innych poprzez wmontowane ruchome elementy.
Dla niektórych Klientów statyczne standy to za mało, by uzyskać zadawalający efekt. Doskonale wkomponowany w konstrukcję ruchomy element z dopracowanym designem zamieni stand POS w ciekawą instalację prezentującą produkt.

 • Standy pos półkowe, monidła, ścianki z modułem obrotowym lub silnikiem z sekwencją ruchomą
 • Wooblery wahadłowe

Produkty POS Effect

Tworzymy Materiały POS premium, które odpowiadają na potrzeby Klientów poszukujących nowych, nietypowych rozwiązań. Standy POS Effect łączą w sobie kreację z innowacyjnością i funkcjonalnością.
Jesteśmy producentem POS, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów odpowiadając na ich różne potrzeby poprzez adekwatne rozwiązania w konstruowanych materiałach POS.

POS 3D – łączy w sobie stand POS z elementami 3D, dzięki czemu prezentuje produkt w sposób wychodzący znacznie ponad dotychczasowe standardy. Standy POS 3D to elementy przyciągające uwagę ciekawą bryłą, w której jednocześnie prezentowany jest produkt. Konstrukcja jest za każdym razem bardzo wyszukana i przemyślana a jej forma w postaci 3D wzbudzi duże zainteresowanie – wizerunek Standu POS 3D może być wirusowo rozpowszechniany w social mediach przez samych Klientów.

POS EKO – standy ze sklejki stwarzające więcej możliwości:
– wytrzymała i stabilna konstrukcja
– składane lub klejone
– możliwość zadruku i łączenia z innymi materiałami

 • Standy POS półkowe i dyspensery

Inne realizacje