Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Logistyka

Dbamy o naszych klientów zawsze i do końca. Od momentu zapytania o ofertę po dostarczenie gotowych produktów.

Dzięki zainstalowanemu i wdrożonemu w naszej firmie elektronicznemu systemowi do zarządzania i wymiany danych sprofilowanemu na potrzeby poligrafii, możemy zapewnić sprawność logistyczną we wszystkich obszarach jej funkcjonowania, poprzez logistykę sprzedaży, zaopatrzenia, planowania, produkcji, dystrybucji, jak również magazynu i transportu.

Przekłada się to na pewność, że zamówiona produkcja:

 • jest zgodna z wyspecyfikowanymi przez klienta wymaganiami,
 • zostanie dostarczona w ustalonym terminie i we właściwym stanie jakościowym,
 • dotrze w wyznaczone przez klienta miejsce (do jego siedziby bądź unikając redystrybucji bezpośrednio do końcowych odbiorców nieoznakowanymi samochodami),
 • poczeka w naszym rozbudowanym magazynie na dogodny dla klienta czas odbioru.Kontakt
close slider


  imię i nazwisko*

  email*

  temat

  treść wiadomości

  * wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia
  W związku z dbałością o szeroko rozumiane dobro naszych Kontrahentów i zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa PP RAGUS Sp. J. oraz Ragus Solutions S.C. informujemy, iż Państwa dane osobowe udostępnione nam w drodze dotychczasowej współpracy przetwarzane są na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami udostępnionych danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS J. Ragus, M. Ragus Sp. J. oraz Ragus Solutions Izabela Ragus Jacek Ragus s.c. z siedzibą w Pilawie przy ul. Letniskowej 4, 08-440 tel. 25 740 50 05, które zapewniają ich bezpieczeństwo. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych w celach marketingowych oraz usunięcia danych (o ile nie zachodzi konieczność wynikająca z art. 6 ust. 1 lit. c) RODO).