Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Studio CTP

Zapewniamy naszym Klientom najlepszą jakość obsługi i wysoką wydajność w naświetlaniu form drukarskich. Posiadamy system CTP wykorzystujący bezprocesowe płyty drukarskie. Technologia ta daje nam możliwość stosowania wysokich rozdzielczości i powtarzalności odwzorowywania elementów drukarskich oraz szybszą produkcję form drukowych, ograniczając jednocześnie wpływ drukarni na środowisko.

Do każdej pracy drukujemy specjalistyczne wydruki – dla odwzorowania kolorystycznego na maszynie (proof) oraz makiety ozalidowe. Ponadto wprowadzone przez nas wysokie standardy Color Management’u gwarantują bezpieczeństwo zarówno zachowania wymaganej kolorystyki projektów, jak ich odpowiednie odwzorowanie i powtarzalność druku.

Dbamy o oszczędzanie czasu i pieniędzy naszych Klientów, dlatego nawet jeżeli nadesłany plik będzie zawierał błędy, to my to wychwycimy przed zrobieniem impozycji i cofniemy z prośbą o poprawę pliku wskazując, gdzie jest błąd lub sami go naprawimy wysyłając po naprawie do akceptacji Klienta.

W naszym studio korzystamy z:

  • Drukarki do wydruków proof: EPSON SpectroProofer Sure Color 5000
  • Plotera do wydruków ozalid: HP T610
  • Naświetlarki CTP: KODAK Trendsetter Q800