Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Studio CTP

Posiadamy system CTP, który pozwala na cyfrowe naświetlanie płyt drukarskich. Ta technologia daje nam możliwość stosowania wysokich rozdzielczości i powtarzalności odwzorowywania elementów drukarskich. Do każdej pracy drukujemy specjalistyczne wydruki – dla odwzorowania kolorystycznego na maszynie (proof) oraz makiety ozalidowe.

Zapewniamy naszym Klientom najlepszą jakość obsługi i wysoką wydajność w naświetlaniu form drukarskich. Ponadto wprowadzone przez nas wysokie standardy Color Management’u czy sprawdzanie plików w PitStopie gwarantują bezpieczeństwo zarówno zachowania wymaganej kolorystyki projektów, jak ich odpowiednie odwzorowanie i powtarzalność druku.

Dbamy o oszczędzanie czasu i pieniędzy naszych Klientów, dlatego nawet jeżeli nadesłany plik będzie zawierał błędy, to my to wychwycimy przed zrobieniem impozycji i cofniemy z prośbą o poprawę pliku wskazując, gdzie jest błąd lub sami go naprawimy wysyłając po naprawie do akceptacji Klienta.

W naszym studio korzystamy z:

  • Drukarki do wydruków proof: EPSON SpectroProofer Sure Color 5000
  • Plotera do wydruków ozalid: EPSON STYLUS Pro 9800
  • Naświetlarki CTP: KODAK Trendsetter Q800