Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Studio CTP

Posiadamy system CTP, który pozwala na cyfrowe naświetlanie płyt drukarskich. Ta technologia daje nam możliwość stosowania wysokich rozdzielczości i powtarzalności odwzorowywania elementów drukarskich. Do każdej pracy drukujemy specjalistyczne wydruki – dla odwzorowania kolorystycznego na maszynie (proof) oraz makiety ozalidowe.

Zapewniamy naszym Klientom najlepszą jakość obsługi i wysoką wydajność w naświetlaniu form drukarskich. Ponadto wprowadzone przez nas wysokie standardy Color Management’u czy sprawdzanie plików w PitStopie gwarantują bezpieczeństwo zarówno zachowania wymaganej kolorystyki projektów, jak ich odpowiednie odwzorowanie i powtarzalność druku.

Dbamy o oszczędzanie czasu i pieniędzy naszych Klientów, dlatego nawet jeżeli nadesłany plik będzie zawierał błędy, to my to wychwycimy przed zrobieniem impozycji i cofniemy z prośbą o poprawę pliku wskazując, gdzie jest błąd lub sami go naprawimy wysyłając po naprawie do akceptacji Klienta.

W naszym studio korzystamy z:

 • Drukarki do wydruków proof: EPSON SpectroProofer Sure Color 5000
 • Plotera do wydruków ozalid: EPSON STYLUS Pro 9800
 • Naświetlarki CTP: KODAK Trendsetter Q800Kontakt
close slider


  imię i nazwisko*

  email*

  temat

  treść wiadomości

  * wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia
  W związku z dbałością o szeroko rozumiane dobro naszych Kontrahentów i zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa PP RAGUS Sp. J. oraz Ragus Solutions S.C. informujemy, iż Państwa dane osobowe udostępnione nam w drodze dotychczasowej współpracy przetwarzane są na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami udostępnionych danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS J. Ragus, M. Ragus Sp. J. oraz Ragus Solutions Izabela Ragus Jacek Ragus s.c. z siedzibą w Pilawie przy ul. Letniskowej 4, 08-440 tel. 25 740 50 05, które zapewniają ich bezpieczeństwo. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych w celach marketingowych oraz usunięcia danych (o ile nie zachodzi konieczność wynikająca z art. 6 ust. 1 lit. c) RODO).