Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Zadrukowane Drewno

Obrazujemy piękno we wnętrzach

Nasze wydruki na drewnie mogą być wspaniałą alternatywą dla dotychczasowych fotoobrazów wykonywanych na imitacji płótna.

Dostępne są różne warianty w wyborze surowca oraz formatu. Drukujemy w pełnym kolorze na białym podkładzie, tak aby uzyskać maksymalną jakość kolorystyczną.

Zachęcamy szczególnie fotografów do rozpoczęcia z nami partnerskiej współpracy, w ramach której będą mogli wprowadzić do swojej oferty nowy produkt: wydruk z sesji np. ślubnej na desce lub połączonych deskach (dostępnych jest wiele podłoży i formatów).

 • Obrazy – zdjęcia z sesji ślubnych / ciążowych / noworodkowych / dziecięcych / rodzinnych, in.
 • Mapy historyczne
 • Drzewa genealogiczne
 • Podziękowania / Dyplomy
 • Historyczne zdjęcia (Zdjęcia z NAC – Narodowego Archiwum Cyfrowego)
 • Nadruk na płaskich elementach łóżeczek dziecięcych
 • Nadruk na stolikach / / krzesełkach dziecięcych
 • Nadruk na frontach meblarskich  Kontakt
  close slider


   imię i nazwisko*

   email*

   temat

   treść wiadomości

   * wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia
   W związku z dbałością o szeroko rozumiane dobro naszych Kontrahentów i zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa PP RAGUS Sp. J. oraz Ragus Solutions S.C. informujemy, iż Państwa dane osobowe udostępnione nam w drodze dotychczasowej współpracy przetwarzane są na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
   Jednocześnie informujemy, że współadministratorami udostępnionych danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS J. Ragus, M. Ragus Sp. J. oraz Ragus Solutions Izabela Ragus Jacek Ragus s.c. z siedzibą w Pilawie przy ul. Letniskowej 4, 08-440 tel. 25 740 50 05, które zapewniają ich bezpieczeństwo. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych w celach marketingowych oraz usunięcia danych (o ile nie zachodzi konieczność wynikająca z art. 6 ust. 1 lit. c) RODO).