Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Studio konstruktorskie

To tu rozpoczyna się proces tworzenia doskonałych produktów dla naszych Klientów. Perfekcyjne opakowania, doskonałe materiały POS, tj. woblery czy hangery najpierw są wizją, a dzięki nam stają się narzędziem do realizacji celów.

Nasi konstruktorzy pracują na specjalistycznym oprogramowaniu do projektowania konstrukcji, który umożliwia dobór właściwych surowców, projektowanie gotowych wykrojników z nałożeniem grafiki i podgląd projektu w wizualizacji 3D. Ponadto jest zintegrowany z naszym ploterem tnąco-frezującym Kongsberg, dzięki czemu możemy przygotować prototyp i przekazać do walidacji aby przed finalną produkcją by zdobyć pewność, że założenia projektowe spełniają wszystkie oczekiwania funkcjonalne.

Program ten został wyposażony w dodatkowe moduły, które usprawniają procesy produkcyjne opakowań i materiałów POS. Dzięki nim możemy też zapewnić m.in. zoptymalizowaną paletyzację oraz płynność załadunków i dostaw.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie wykonać:

  • Projekty konstrukcji
  • Projekty brył i konstrukcji przestrzennych 2,5D wykonanych z tektury
  • Wizualizacje 3D
  • Prototypy
  • Usprawnienie projektowania opakowań dzięki wbudowanej bibliotece standardów FEFCO