Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Studio konstruktorskie

To tu rozpoczyna się proces tworzenia doskonałych produktów dla naszych Klientów. Perfekcyjne opakowania, doskonałe materiały POS, tj. woblery czy hangery najpierw są wizją, a dzięki nam stają się narzędziem do realizacji celów.

Nasi konstruktorzy pracują na specjalistycznym oprogramowaniu do projektowania konstrukcji, który umożliwia dobór właściwych surowców, projektowanie gotowych wykrojników z nałożeniem grafiki i podgląd projektu w wizualizacji 3D. Ponadto jest zintegrowany z naszym ploterem tnąco-frezującym Kongsberg, dzięki czemu możemy przygotować prototyp i przekazać do walidacji aby przed finalną produkcją by zdobyć pewność, że założenia projektowe spełniają wszystkie oczekiwania funkcjonalne.

Program ten został wyposażony w dodatkowe moduły, które usprawniają procesy produkcyjne opakowań i materiałów POS. Dzięki nim możemy też zapewnić m.in. zoptymalizowaną paletyzację oraz płynność załadunków i dostaw.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie wykonać:

 • Projekty konstrukcji
 • Projekty brył i konstrukcji przestrzennych 2,5D wykonanych z tektury
 • Wizualizacje 3D
 • Prototypy
 • Usprawnienie projektowania opakowań dzięki wbudowanej bibliotece standardów FEFCO

 
Kontakt
close slider

  imię i nazwisko*

  email*

  temat

  treść wiadomości

  * wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia
  W związku z dbałością o szeroko rozumiane dobro naszych Kontrahentów i zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa PP RAGUS Sp. J. oraz Ragus Solutions S.C. informujemy, iż Państwa dane osobowe udostępnione nam w drodze dotychczasowej współpracy przetwarzane są na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  Jednocześnie informujemy, że współadministratorami udostępnionych danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS J. Ragus, M. Ragus Sp. J. oraz Ragus Solutions Izabela Ragus Jacek Ragus s.c. z siedzibą w Pilawie przy ul. Letniskowej 4, 08-440 tel. 25 740 50 05, które zapewniają ich bezpieczeństwo. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych w celach marketingowych oraz usunięcia danych (o ile nie zachodzi konieczność wynikająca z art. 6 ust. 1 lit. c) RODO).