Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

prezes Jacek Ragus

Wyobraźnia jest początkiem tworzenia
– Technologia drogą realizacji…

Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS oferuje swoim klientom usługi poligraficzne już od ponad pięćdziesięciu lat. Długoletnia tradycja firmy rodzinnej w połączeniu z nowoczesną technologią oraz zespołem doświadczonych specjalistów sprawiają, że wyznacznikiem naszej działalności są wysokie standardy świadczonych usług oraz kreowanie coraz lepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Głęboko wierzymy, że każdy projekt, jaki możemy sobie wyobrazić, jest możliwy do zrealizowania.

To od naszej wyobraźni i zaangażowania zależy osiągnięcie doskonałości w jego wytworzeniu. Dlatego też pokazujemy alternatywne koncepcje, prowadzące do nowych rozwiązań. Jeśli klient ma gotowy pomysł, to my pomagamy mu osiągnąć zamierzony efekt, który niejednokrotnie jest lepszy od wyobrażeń.

Cztery podstawowe obszary naszej działalności obejmują:

  • Dostarczanie narzędzi w postaci, m.in.: ekskluzywnych katalogów, teczek firmowych, segregatorów z logiem firmowym itp., dzięki temu pomagamy naszym Klientom w budowaniu marki i tym samym w podnoszeniu prestiżu firmy.
  • Projektowanie i dostarczanie opakowań najwyższej klasy, które nie tylko optymalizują koszty transportu, ale prezentują od najlepszej strony wartość każdego produktu.
  • Projektowanie i wykonanie produktów POS (m.in. standy – kartonowe meble i inne konstrukcje z kartonu), dzięki temu umożliwiamy zwiększanie sprzedaży i zysków.
  • Drukowanie technologią UV Led na ploterze stołowym o formacie zadruku 3,2 x 2 m z możliwością zastosowania przeróżnych podłoży do grubości 5 cm z uwzględnieniem innowacyjnych efektów daje olbrzymi zakres zastosowań i pozwala nam na tworzenie niesamowitych produktów, które wyróżniają z tłumu naszych Klientów.

Drukarnia RAGUS to innowacyjna firma o najwyższych standardach zarządzania wywodzących się z Lean managementu, a w szczególności z filozofii Kaizen – drobnych systematycznych zmian. Stosujemy zasady zrównoważonego rozwoju, pamiętając o społecznej odpowiedzialności. Wdrożony w 2005 roku System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 w obszarach: Obsługi Klienta, Przygotowania do druku, Druku i Procesach Introligatorskich oraz systemy MIS/ERP dają bezpieczeństwo realizacji oraz optymalizacji produkcyjnej i ekonomicznej każdego zlecenia.

Nasza firma jest laureatem wielu nagród potwierdzających jej profesjonalizm i dbałość o potrzeby klientów.