Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Fotobudka RAGUS25 i 26 marca Drukarnia RAGUS miała zaszczyt wziąć udział, jako jeden ze sponsorów, w wielkim lokalnym wydarzeniu organizowanym przez Magdalenę i Piotra Kordaszewskich. Garwolin na dwa dni zamienił się w polską stolicę tańca towarzyskiego, a to za sprawą wspaniałych gości, którzy zawitali do nas z różnych stron.

Turniej Tańca

W sobotę podczas turnieju amatorskiego oglądaliśmy występy grup szkoły tańca Studio Ruchu Kordaszewscy oraz małych tancerzy z innych ośrodków w Polsce. Miłośników tańca było całe mnóstwo. W niedzielę zaś, podczas I Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Garwolinie, parkiet opanowali profesjonaliści, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych. Imprezę prowadziła Anna Głogowska znana wszystkim z „Tańca z Gwiazdami”.

Fotobudka RAGUS

Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS także przyłożyło swoją cegiełkę do tego wydarzenia. Nasza reprezentacja, obecna na stoisku w trakcie dwudniowego turnieju, prezentowała firmę od najlepszej strony. Do naszej Fotobudki chętnie zaglądali mali i więksi tancerze. Miło było nam wziąć udział w tak dobrze przygotowanej i wspaniałej tanecznej imprezie. Życzymy jeszcze większych sukcesów organizatorom w kolejnych latach.

Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook Zdjęcia z Turnieju 

Galeria z fotobudki Zdjęcia z Fotobudki Ragus