Produkty identyfikacji wizualnej

Wyróżniamy naszych Klientów i ich produkty za sprawą druku w technologii Led UV na ploterze stołowym o formacie zadruku 3,2 x 2 m z możliwością zastosowania przeróżnych podłoży do grubości 5 cm z uwzględnieniem innowacyjnych efektów, co daje olbrzymi zakres zastosowań i pozwala nam na tworzenie niesamowitych produktów.
elementy wyposażenia wnętrz, np. druk na szkle (ścianki działowe, szkło kuchenne), frontach meblarskich, tapetach, podobraziach, itp.; oznakowania w przestrzeniach branży HoReCa; kalendarze książkowe z nadrukiem na okładce w pełnym formacie; medale; obrazy na drewnie / płycie MDF z efektem struktury; elementy wystawiennicze z efektem soczewki (wystawy sklepowe, elementy scenografii, i inn.); elementy standardowych materiałów POS, np. wyróżniający header do standu i.in

Opakowania i papierowe torby ozdobne

Produkujemy opakowania, które pomagają naszym Klientom prezentować wartość ich produktów.



Opakowania z tektury litej, opakowania kaszerowane, opakowania exclusive, papierowe torby ozdobne

Produkty POS

Wspieramy Klientów w zwiększaniu sprzedaży poprzez innowacyjne konstrukcje POS.



Standy, wooblery, displaye, hangery, shelstopery, listwy cenowe, dyspensery, zawieszki, gadżety reklamowe, meble wystawowe

Ulotki i teczki ofertowe

Dostarczamy narzędzia wychodzące ponad standardy, zapewniając doradztwo technologiczne i wyróżniające rozwiązania, podnosząc tym samym prestiż usług świadczonych przez naszych Klientów.



Farmacja, HoReCa, spożywcza, odzieżowa, kosmetyczna, elektroniczna, muzyczna, rozrywka, wydawnictwa, m.in. karty menu, zawieszki, puzzle, mapy, gry planszowe, instrukcje.

Oprawy książek i dedykowane produkty

Pomagamy Klientom rozwijać ich biznesy poprzez wyjątkowe materiały brandingowe.



Segregatory, teczki reklamowe, wizytówki, broszury, foldery, katalogi, bloczki, notesy, biuwary, kalendarze.