Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Gazele Biznesu

Dla coraz lepszych efektów wciąż się doskonalimy. To dzięki naszym Klientom już po raz drugi nasza firma została uhonorowana dyplomem Gazele Biznesu. Gala, na której odebraliśmy Dyplom odbyła się 9 marca 2016 r. o godz. 18:00 w Hotelu Airport Okęcie, gdzie piękny koncert zagrała Katarzyna Cerekwicka.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Jego autorem jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne, należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group.

Ranking

Ranking publikowany jest w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, które dołączone jest do grudniowego „Pulsu Biznesu”.

W każdej edycji badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji zweryfikowane zostały wyniki osiągnięte w okresie 2012, 2013 i 2014.

O tytuł Gazeli Biznesu 2015 mogła ubiegać się firma, która spełniała wszystkie poniższe kryteria:

  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2012 i prowadziła ją nieprzerwanie do chwili obecnej
  • w roku bazowym 2012 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy  3 a 200 mln złotych
  • w latach 2012-2014 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży
  • w latach 2012-2014 ani razu nie odnotowała straty
  • umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat

O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2014 vs. 2012).