Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Dzień Drukarza to dzień Drukarni RAGUSDługa tradycja, nowoczesny park maszynowy, systemy zarządzania na nic by się zdały, gdyby nie wspaniały Zespół – ludzie, którzy tworzą Drużynę Drukarni Ragus. Korzystając ze święta drukarzy, uczyniliśmy ten dzień dniem naszej firmy.

Turniej Piłki Nożnej

Pogoda była wymarzona, boiska przygotowane. Zabawę zaczęliśmy od Turnieju Piłki nożnej, do którego zostały wybrane cztery drużyny. Honory kapitanów czynili: Monika, Kinga, Artur i Dariusz. Walka była ostra, a w jednym z meczy o wynikach zadecydowały rzuty karne. Ostatecznie zwyciężyła drużyna Dariusza.

Rozgrywki w Badmintona

Po piłce nożnej był czas na rozgrywki w Badmintona, do których zgłosiło się aż siedem dwuosobowych grup. Po długiej walce, bezdyskusyjnie wygrał zespół Prezesa. Pan Jacek nie miał sobie równych w tej dyscyplinie.

Wieczór był długi, a mimo to czas uciekał nam nieubłaganie. Wspólne grillowanie, śpiewanie przy ognisku i zabawa wypełniały nam każdą minutę. Bardzo miło było spędzić razem ten czas na bliższym poznaniu i integrującym działaniu. Jesteśmy dumni z naszej Drużyny! Dziękujemy!

Fotorelacja z wydarzenia na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/DrukarniaRAGUS/photos/?tab=album&album_id=347677418980138