Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Drużyna Drukarni RAGUS broniła tytułu Mistrza

9 lipca 2017 r. nasza drużyna broniła zdobytego przed rokiem tytułu Mistrza w Zakładowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka.

W zawodach, które odbyły się na boisku Orlik w Starym Pilczynie, wzięły udział tylko cztery drużyny z planowanych ośmiu: nasza – Drukarnia Ragus, KWS Żabczyńscy, Sante I i Sante II. Pozostałe drużyny ze względu na czas urlopowy musiały się wycofać. Turniej został rozegrany w systemie każdy z każdym.

Zawodnicy Drukarni walczyli dzielnie, ale w roli faworyta nie jest to proste. W meczu z Sante I zremisowali 1:1, ale drugi z KWS Żabczyńscy zakończyli już z lepszym wynikiem – 6:2. Niestety w ostatnim meczu decydującym o zdobyciu mistrzostwa zabrakło nam już sił i zespół Drukarni Ragus przegrał z Sante II 1:3.

Mimo wszystko cieszymy się z II miejsca oraz sukcesu Marcina Jarzyny, który otrzymał tytuł najlepszego zawodnika! Głowa do góry chłopaki! Trzeba czasem dać wygrać innym, żeby chcieli z Wami grać!

(foto: Łukasz Strachota, Dominik Wilczek)