Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

Drukarnia RAGUS nie boi się deszczu

Piłka nożna to sport lubiany także wśród fanów poligrafii. Nasza drużyna jest mocna i radzi sobie świetnie nawet w kiepskich warunkach pogodowych.
W niedzielę 17 lipca na „Orliku” w Starym Pilczynie został rozegrany Zakładowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew. Zawody zostały rozegrane mimo momentami ulewnego deszczu.

W zawodach udział wzięło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy A i B.

W Pucharze wystartowali: Urząd Gminy Maciejowice, Simen, Sante II. Robson, Sante I, Drukarnia Ragus, KS System, Carinii, Wiktor i Baldaccini. Jednym z najciekawszych meczów grupowych było spotkanie naszej Drukarni z Wiktorem, rozgrywane w ulewnym deszczu. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla chłopaków z Ragusa. Drużyna Drukarni RAGUS zdobywa Puchar Wójta Gminy Łaskarzew!!!
Królem strzelców został Tomasz Jarzyna z Drukarni, który zdobył 4 bramki.

Medale i puchary

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i puchary oraz podziękowania za udział w zawodach, które wręczył Przewodniczący Rady Gminy Łaskarzew Jerzy Błachnio oraz radny powiatowy Marek Ziędalski.
Organizatorem zawodów był Filip Rutkowski.