Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki więcej informacji

To był już XXI Bal Lotników i Obronności Polskiej.

Jak co roku zgromadził wiele osobistości z branży, ale też współpracowników i przyjaciół. Bardzo nam miło, że reprezentacja Drukarni RAGUS mogła w nim uczestniczyć.

Dzięki wspaniałej, wieloletniej współpracy z Agencją Lotniczą Altair Sp. z o.o. niezmiennie od lat mamy zaszczyt uczestniczyć w Balu Lotników i Obronności Polskiej, który tym razem, w dn. 6 lutego 2016, odbył się na Stadionie Legii Warszawa, przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie.

Pomoc dla potrzebujących ze środowiska lotniczo – obronnego

Ważnym elementem Balu, zgodnie z tradycją, była aukcja charytatywna, w której wylicytowaliśmy intrygujący obraz Ehnaton autorstwa Piotra Smogóra.

Środki zebrane podczas aukcji, jak co roku, zostaną przekazane osobom ze środowiska lotniczo-obronnego, które znalazły się w trudnej sytuacji. Cieszymy się, że tym drobnym gestem mogliśmy się przyczynić do zebrania ogólnej kwoty z aukcji sięgającej 64 600 zł. Jednocześnie życzymy zdrowia beneficjentom tegorocznej aukcji.